Salı, 30 Ocak 2018
Arama Motorlarına Kayıt ve Reklam
arama-kayit-reklam1. Ücretli Reklam : Bu seçenekte web sitenizin reklamını süreli ve ücret karşılığı yaptırabilirsiniz. Gerek Google gerekse diğer bir çok web sitesi, bünyesinde reklam alanlarına sahiptir. Bu alanları belli bir ücret karşılığında kiralar ve bir süre duyuru yapabilirsiniz.

2. Arama Motorlarına Ücretli Kayıt : Büyük küçük bir sürü arama motoru var. Bunların içinde kendisine site eklenmesine belli bir ücret karşılığı izin verenlere AkcWeB Tasarım aracılığı ile kayıt yaptırabilirsiniz. Ücretli kayıt işlemleri çok kısa olabilmektedir. 2-5 günlük bir süreç içinde sonuçlanırlar. Ücretli kayıt işlemleri sürelidir. Yani web sitenizi ödediğiniz ücret karşılığında 6 ay, 1 yıl gibi sürelerle arama sonuçlarında çıkar.

3. Arama Motorlarına Ücretsiz Kayıt : Bu tür kayıtların en büyük dezavantajı çok uzun süreler sonucunda neticelenmekte olmasıdır. Bir web sitesi ekleme başvurusu 6 ay gibi uzun bir süre sonucunda sonuçlanabilmektedir. Ücretsiz eklemelerin hemen hemen tamamında sitenize bir kod eklenmesi şartı vardır. Ücretsiz eklemeler kesin ekleme sonucu vermez. Yapılan işlem sonucunda eklenmeme durumu da söz konusudur.

AkcWeB Tasarım, bir çok arama motorlarına kayıt işlemini sizin adınıza yapmaktadır. Otomatik kayıt desteği vermeyen arama motorlarına el ile kayıt yapmaktadır. AkcWeB Tasarım, gerek arama motorlarına kayıt işlemlerinde gerekse reklam yapmak istediğinizde deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olacaktır.
 
          bilgi

Etiketler