Salı, 30 Ocak 2018
Hakkımızda
» Internet’te yer alacak firma-kurum-kuruluş-kişi tanıtımına yönelik “müşteriye özel” özgün web sayfası tasarımları yapmaktadır.

»  Şık grafik özelliklerle tasarlanan sayfaların yanında anket, sipariş formu, e-ticaret, logo ve banner tasarımı vs... gibi internet kullanıcılarının, site sahipleri ile aktif olarak iletişim kurabilecekleri veritabanı birimleri hazırlar. Aynı şekilde müşterisinin kendi hedef kitlesine elektronik broşür ile ulaşmasını sağlar.

»  Tasarımlarımızın her aşamasında müşterilerimizle bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, onlara deneyimlerimizi aktararak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

»  En az ücret ile en iyi hizmet politikası izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

»  Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web tasarım konusunda bizimle irtibata geçmek için ister iletişim formunu doldurabilir, isterseniz de Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adresi vasıtasıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 
          bilgi

Etiketler